Zoom Meetings

Mamy dla Was wydarzenia online o charakterze networkingowym, biznesowym oraz coachingowym.

nasi partnerzy

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Staniesz się tą kobietą, która zaprasza do swojego życia magię i staje się najlepszą wersją siebie!

4000+ szczęśliwych kobiet

Opinie o nas

"Cudowne, bezpieczne miejsce dla kobiet, które pragną się rozwijać. Dziękuję bardzo dziewczynom za pomysł, energię i czas, który poświęcają nam kobietą. Jest to niesamowite. Życzę wielu sukcesów i sił, by kontynuować to wspaniałe dzieło. Wdzięczna!!!"
Slide

– Grażyna Stachowicz, autorka książki Czekając na Armagedon

"Uczestniczyłam w magicznych procesach, jakie się odbywały podczas Ladies Night Retreat w Wicklów Kręgi dla kobiet. Przywołane we mnie zostało wiele wspomnień. Teraz wiem, że stało się, tak aby je zintegrować i uleczyć. Spotkania w kręgu kobiet mają niesamowita moc. Eventy Ladies Nights Club są organizowane z najwyższą dbałością o szczegóły. Gwarantowane dobre samopoczucie i relaks."
Slide

– Margaret K-Jerczynska, Właścicielka MKJ Inner Coaching

"Ladies Nights Club w moim poczuciu, jest społecznością twórczych i wspierających się kobiet. Tu ważna jesteś TY, i to, z czym przychodzisz. Wiek, wykształcenie, doświadczenie, postrzeganie świata przenikają się ze sobą, co tworzy bogactwo tej społeczności."
Slide

– Danuta Bzdyra

"Dopiero zaczęłam pracę z Kasią i już widzę efekty. Nie może się doczekać, aż ukończę kurs i spełnię swoje marzenie. Niezależność finansowa to rzeczywiście klucz do wolności."
Slide

– Ola

hearts44.svg
starsleft66.svg

Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do naszej grupy na Facebooku!

starsright66.svg

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do naszego Newslettera

Dołącz do naszej społeczności wspierających się kobiet zorientowanych na rozwój osobisty i czerp z niej korzyści dla siebie!

Na Zoomie, warsztatach & spotkaniach Ladies Nights online lub przy kawie poznajemy się, uczestniczymy w prezentacjach oraz nawiązujemy znajomości!

Stała zniżka 10% na wszystkie kosmetyki w sklepie. Pierwszeństwo dostępu do oferty klubu, poczucie siostrzeństwa & wsparcie życzliwych osób!

Nie jesteś sama!

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty