Opinie o nas

Jesteśmy dumne z 4000+ szczęśliwych kobiet, które skorzystały z naszej oferty! Bardzo jesteśmy wdzięczne za recenzje. Tutaj można znaleźć niektóre z nich.

 

10 LIPCA, 2023

Monika Forrest

Ladies Nights Club — przestrzeń dla kobiet stworzona przez Kasie Forest. To nie tylko comiesięczne eventy: spotkania kobiet, rozmowy o rozwoju osobistym, własnych lub wymarzonych biznesach, prelekcje, ciekawe osobowości, śmiech, relaks, muzyka na żywo, wystawy prac malarskich, przepyszne jedzenie, ale także co najważniejsze wsparcie kobiet dla kobiet.

Chcesz zainspirować się i pobyć w towarzystwie wspierających się kobiet?
Chcesz otworzyć biznes i potrzebujesz wsparcia?
Chcesz odpocząć na wyjeździe z podobnymi Tobie kobietami i przyszłym jedzeniem?
To tylko niektóre z propozycji Ladies Nights Club.

Polecam serdecznie!

10 MAJA, 2023

Anna Afshar

Jestem w Ladies Night Clubie od niedawna. Uczestniczę w spotkaniach networkingowych online. Byłam na Retreat w Wicklow. Przestrzeń w której nawiązałam i poznałam kobiety, które uczą się od siebie. Siła i moc kobiet ma dla mnie wtedy sens jeśli jest ona tworzona, jest branie, dawanie, słuchanie, wsparcie i inspiracja od siebie. I ja to mam w tej przestrzeni Ladies Night Clubie.

nasi partnerzy

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

4000+ szczęśliwych kobiet

"Cudowne, bezpieczne miejsce dla kobiet, które pragną się rozwijać. Dziękuję bardzo dziewczynom za pomysł, energię i czas, który poświęcają nam kobietą. Jest to niesamowite. Życzę wielu sukcesów i sił, by kontynuować to wspaniałe dzieło. Wdzięczna!!!"
Slide

– Grażyna Stachowicz, autorka książki Czekając na Armagedon

"Uczestniczyłam w magicznych procesach, jakie się odbywały podczas Ladies Night Retreat w Wicklów Kręgi dla kobiet. Przywołane we mnie zostało wiele wspomnień. Teraz wiem, że stało się, tak aby je zintegrować i uleczyć. Spotkania w kręgu kobiet mają niesamowita moc. Eventy Ladies Nights Club są organizowane z najwyższą dbałością o szczegóły. Gwarantowane dobre samopoczucie i relaks."
Slide

– Margaret K-Jerczynska, Właścicielka MKJ Inner Coaching

"Ladies Nights Club w moim poczuciu, jest społecznością twórczych i wspierających się kobiet. Tu ważna jesteś TY, i to, z czym przychodzisz. Wiek, wykształcenie, doświadczenie, postrzeganie świata przenikają się ze sobą, co tworzy bogactwo tej społeczności."
Slide

– Danuta Bzdyra

"Dopiero zaczęłam pracę z Kasią i już widzę efekty. Nie może się doczekać, aż ukończę kurs i spełnię swoje marzenie. Niezależność finansowa to rzeczywiście klucz do wolności."
Slide

– Ola

hearts44.svg

16 MARCA, 2023

Agnieszka Wojtala

Ladies Nights Club wspiera mnie i mój biznes od 2022r. Tworzy fantastyczną przestrzeń dla kobiet budujących swoją markę i biznes. Rozwój na wielu płaszczyznach, mega przyjazna atmosfera i wzrost! Bardzo polecam!

17 MARCA, 2023

Kasia Nowak

Poznasz tu życzliwe i wyjątkowe kobiety, znajdziesz wiele inspirujących wskazówek. Polecam❤️
Dziewczyny — pomysłodawczynie to bardzo twórcze, przyjazne osoby, które chętnie dzielą się dobrem i wspierają inne kobiety w szeroko rozumianym rozwoju, rozkwicie. Dzięki tej przestrzeni i nie tylko 🙂

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do naszego Newslettera

Dołącz do naszej społeczności wspierających się kobiet zorientowanych na rozwój osobisty i czerp z niej korzyści dla siebie!

Na Zoomie, warsztatach & spotkaniach Ladies Nights online lub przy kawie poznajemy się, uczestniczymy w prezentacjach oraz nawiązujemy znajomości!

Stała zniżka 10% na wszystkie kosmetyki w sklepie. Pierwszeństwo dostępu do oferty klubu, poczucie siostrzeństwa & wsparcie życzliwych osób!

Nie jesteś sama!

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty