Konsultacja Marketingowo – Biznesowa (Free)

Rezerwuj!

PRZENIEŚ SWOJE ŻYCIE I BIZNES NA WYŻSZY POZIOM, CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ I ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA!

W celu ułatwienia podejmowania strategicznych decyzji przeprowadzamy na wstępie audyty, które pozwalają na całościowe spojrzenie na biznes pod kątem wymagań klientów!
Marketing w biznesie odgrywa kluczową rolę. Choćbyś produkował najlepsze produkty na świecie, nikt ich nie kupi, jeśli ich odpowiednio nie wypromujesz.
Dlaczego?
Dzieje się tak dlatego — bo żeby klient kupował Twoje produkty, musi najpierw dowiedzieć się o ich istnieniu — a do tego właśnie potrzebna jest odpowiednia reklama firmy.
Podczas spotkania przeanalizujemy najważniejsze elementy, które składają się oraz wpływają na pozycję Twojej marki biznesowej.
Dowiesz się także, jakie działania należy podjąć, aby Twój marketing był bardziej atrakcyjny!

Zapraszamy na konsultację biznesową z Kasią Forest!

Kasia Forest jest strategiem biznesowym i marketingowym oraz właścicielką Agencji Reklamowej Digital Lotus. Jest absolwentką Business Development (Dublin Institute of Technology, 2015 – 2016) oraz Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt, Kraków, 2005-2009).
Pracuje jako trener sukcesu i strateg biznesowy dla polskich i irlandzkich firm.
Posiada bogate doświadczenie w międzynarodowym biznesie, mediach, rozwoju osobistym i coachingu. Dzięki temu jest skuteczna w projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i wymarzonego stylu życia, a także realizację celów życiowych.
Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku wraz z otwarciem “Kasiaforest Creative Arts Studio” w Dublinie, a następnie zarządzaniem polskimi mediami “Hello Irlandia” w Irlandii i “Ladies Nights Club”. Jest też prezenterką w stacji radiowej Dublin City FM.
Założyła również Agencję Reklamową “Digital Lotus”. Kasia przez lata pomagała budować strategie marketingowe i biznesowe dla irlandzkich i polskich firm, podnosząc ich profil branżowy, ucząc ich skutecznej komunikacji poprzez strategię marketingową, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań. 
Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty