Holistyczny Brand z Kasią Forest (Free)

Rezerwuj!

PRZENIEŚ SWOJE ŻYCIE I BIZNES NA WYŻSZY POZIOM, CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ I ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA!

HOLISTYCZNA SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO Z KASIĄ FOREST to doskonała okazja do zapoznania się z holistycznym podejściem do biznesu!

Zapraszamy na konsultację z Kasią Forest!

Kasia Forest jest strategiem biznesowym i marketingowym oraz właścicielką Agencji Reklamowej Digital Lotus. Jest absolwentką Business Development (Dublin Institute of Technology, 2015 – 2016) oraz Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt, Kraków, 2005-2009).
Pracuje jako trener sukcesu i strateg biznesowy dla polskich i irlandzkich firm.
Posiada bogate doświadczenie w międzynarodowym biznesie, mediach, rozwoju osobistym i coachingu. Dzięki temu jest skuteczna w projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i wymarzonego stylu życia, a także realizację celów życiowych.
Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku wraz z otwarciem “Kasiaforest Creative Arts Studio” w Dublinie, a następnie zarządzaniem polskimi mediami “Hello Irlandia” w Irlandii i “Ladies Nights Club”. Jest też prezenterką w stacji radiowej Dublin City FM.
Założyła również Agencję Reklamową “Digital Lotus”. Kasia przez lata pomagała budować strategie marketingowe i biznesowe dla irlandzkich i polskich firm, podnosząc ich profil branżowy, ucząc ich skutecznej komunikacji poprzez strategię marketingową, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań. 
Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty