O nas

Witajcie Kochane!

Nazywam się Kasia Forest. Jestem założycielką klubu dla kobiet Ladies Night Club, właścicielką agencji reklamowej Digital Lotus Media oraz prezenterką radiową w Dublin City Fm. Pomagam i towarzyszę kobietom w osiąganiu sukcesu, wolności finansowej, wymarzonego stylu życia oraz realizowaniu celów życiowych w zgodzie ze samą sobą.

W 2016 roku stworzyłam Ladies Nights Club, żeby poznać inne kobiety, które tak jak ja chciały się wspierać i razem rozwijać. I udało się! 

Jestem tutaj, aby pomóc Ci stać się spełnioną kobietą, czyli najlepszą wersją siebie!

                                    Wystarczy, że pojawisz się u nas online lub na żywo!

Pomożemy ci odzyskać  wewnętrzny spokój i równowagę! Dzięki temu będziesz mieć odwagę, by podejmować dobre dla siebie decyzje!

Kim jesteśmy

Nasza Misja

Jeśli w Twoim życiu czas na zmiany  i czujesz, że przydałoby Ci się trochę wskazówek jak to zrobić, to jesteś we właściwym miejscu! 

Naszą misją jest sprawić, aby czas spędzony w naszym gronie był tak przyjemny i pożyteczny dla Ciebie, jak to tylko możliwe oraz byśmy zawsze były u Twojego boku, aby wspierać Cię, odpowiadać na Twoje pytania i wątpliwości.

Obiecujmy, że pokochasz każdą chwilę spędzoną z nami!

Program Image
Program Image

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZEMIANĘ JUŻ TERAZ

Start

Nigdy nie poddawaj się  zbyt wcześnie, gdyż wielkie rzeczy wymagają czasu. Pamiętaj, że  w konfrontacji strumienia ze skałą to właśnie strumień jest niezwyciężony – nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość.

Wykaż się cierpliwością i działaj konsekwentnie!

Zobaczysz, że efekty przyjdą prędzej czy później. Gdyby to było łatwe, co chcesz osiągnąć, każdy by to posiadał. Miej cierpliwość i pozwól, aby wspaniałe rzeczy wydarzyły się w Twoim życiu.

Nie musisz teraz znać całej drogi. Po prostu zrób pierwszy krok!

Masz wielkie marzenia, ale strach i brak wiary w siebie staje na drodze do ich realizacji? Jesteś we właściwym miejscu!

Opinie klientów

label image

na podstawie 1500+ opinii klientów

O KASI FOREST

Moja Droga

Poświęciłam lata na naukę i ustalenie celów, które pomogły mi osiągnąć wymarzony styl życia i stać się najlepsza wersja siebie. Tego samego Chcę dla Ciebie!

1
Duże wyzwanie

Miej cierpliwość i zrozumienie dla siebie i pozwól, aby w Twoim życiu pojawiło się zaufanie do tego, co się wydarza. Przez wiele lat zmagałam się z moją równowagą w pracy i życiu, nie miałam czasu dla siebie i budowania zdrowych relacji.

2
Wyznaczenie celów

Poświęciłem lata na naukę i ustalenie celów, które pomogą mi osiągnąć wymarzonego siebie i styl życia. Pierwszym krokiem było zrozumienie siebie i swoich pragnień.

3
Transformacja

Proces transformacji nie był łatwy i szybki. Spędziłam lata, uzyskując dyplom psychoterapeuty Gestalt oraz kończąc studia biznesowe w Dublin Institut of Technolog. Rezultat był zaskakujący i teraz żyję swoim wymarzonym życiem.

Program Image Program Image
Program Image Program Image Program Image

Dołącz do nas!

Witaj Cudowna Kobieto!

Poświęciłem lata na naukę i ustalenie swoich celów, które pomogły mi stać się najlepszą wersją siebie oraz osiągnąć wymarzony styl życia. Tego samego chcę dla Ciebie!

SUBUJ

YouTube Chanel

Subskrybuj kanał Ladies Nights TV i nie przegap podcastu ‘Jak zadbać o siebie’ oraz filmów z naszych imprez!

 

Polub nas na Instagramie!

Odwiedź nas na Insta 📸 @ladies.nights.club

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty