TANTRA Ladies Night już niedługo w Irlandii!

Warsztaty tantry w Killarney

Tantra definiuje energię seksualną jako najpotężniejszą energię twórczą na świecie. Dzięki jej mocy powstaje człowiek… i cała nasza rzeczywistość! Mamy tę moc w naszych ciałach, ale niekiedy zapominamy z niej korzystać bądź z jakichś przyczyn tracimy do niej dostęp. Wychowanie w poczuciu winy i wstydu, brak czułego dotyku oraz poczucia bycia kochaną i docenianą blokują jej swobodny przepływ. Przyszedł czas dla kobiet, by powróciły do swojej mocy, ukrytej w naszych łonach. W tantrze w świadomy sposób odkrywamy drogę do naszej energii seksualnej po to, by używać jej do kreowania naszego życia w niepowtarzalny, wolny od lęku sposób. Przebudzona, świadoma energia seksualna może odmieniać nasze życie. Poprzez głęboki, świadomy kontakt z naszym ciałem, z emocjami możemy powrócić do Siebie, by zacząć Żyć pełnią Życia. Zapraszamy Cię w piękną i transformującą podróż w głąb Twojego ciała, emocji, serca i duszy, byś na nowo odkryła połączenie z każdym aspektem Siebie, byś przebudzona, zaczęła żyć w przepływie.

Program warsztatu:

– świadome kontaktowanie się z ciałem, z emocjami i ich wyrażanie – uwalnianie blokad na poziomie energetycznym – rytuał połączenia Serca i Joni – odkrywanie i doświadczanie różnorodnych aspektów energii kobiecej – świadomy dotyk, który uzdrawia – odkrywanie swojego cienia i transformowanie go w swoją moc – dzielenie się w przestrzeni miłości i akceptacji Techniki: – tantryczne medytacje i rytuały – taniec – praca z ciałem i oddechem – praca z energią i emocjami – krąg kobiet

Ten warsztat jest zaproszeniem dla kobiet, które chcą rozwijać się jako kobieta z pełnym potencjałem. Tantra daje nam możliwość odkrywania i rozwijania naszych kobiecych cech: na poziomie seksualnym, emocjonalnym i duchowym. To ścieżka dla tych, którzy chcą zacząć żyć pełnią swojego potencjału. Tantra zaprasza Cię do rozpoznania swojej prawdziwej natury jako istoty ludzkiej, jako kobiety. Zbadamy moc naszej energii seksualnej, która, przebudzona, może naprawdę otworzyć twoje serce, poszerzyć twoją świadomość i zaprowadzić Cię prosto do Twojej duszy.

ANNA SOKOŁEK Nauczycielka tantry, profesjonalny body worker i wokalistka. Nauczycielka w międzynarodowej szkole „Tantra Woman” prowadzonej przez Santoshi. Anna jest certyfikowanym tantrycznym bodyworkerem po szkole Johna Hawkena. Prowadzi szkolenia z tantry dla kobiet i grup mieszanych. Oferuje sesje uzdrawiania seksualnego dla kobiet oraz indywidualne zajęcia z tantry. Uwielbia kreować bezpieczną przestrzeń dla osób, które chcą doświadczać Siebie.

 

Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty