, , , ,

Przebudzenie Obfitości na Lanzarote

Odkryj Swój Potencjał na Lanzarote – Tydzień Przebudzenia Obfitości 🏝️💗🌞

Czy kiedykolwiek marzyłeś o miejscu, gdzie słońce zawsze świeci, a pejzaże przypominają krajobrazy z innej planety? Lanzarote, z jego wulkanicznym pięknem i ciepłym listopadowym słońcem, jest miejscem, które nie tylko oczaruje Twoje zmysły, ale też stanie się przestrzenią do osobistej transformacji. Przyłącz się do nas na wyjątkowy tydzień Przebudzenia Obfitości, gdzie odkryjesz klucze do swojego wewnętrznego bogactwa i przełamiesz ograniczenia, które hamują Twój rozwój.

🌞 Zanurz się w Inspirujące Dni Pełne Rozwoju

Przyjedź na Lanzarote, gdzie czekają na Ciebie intensywne dni pełne warsztatów, sesji coachingowych i praktyk jogi na złocistej plaży. Każdy dzień to nowa okazja do odkrywania i przełamywania osobistych barier, zarówno finansowych, jak i zawodowych. Wykorzystując techniki ustawień systemowych i sesje analizy życiowej, zyskasz wgląd w to, jak relacje rodzinne wpływają na Twoje finanse i sukcesy.

🏝️ Zacznij Swoją Podróż od Aklimatyzacji

Twój tydzień na Lanzarote rozpocznie się od momentu, gdy Twoje stopy dotkną tej słonecznej wyspy. Pierwszy dzień to czas na relaks i odpoczynek, dzięki któremu przygotujesz się do głębokiej pracy nad sobą w kolejnych dniach. Od porannych sesji jogi na plaży, przez warsztaty i sesje systemowe, aż po celebracyjne śniadanie na zakończenie tygodnia – każdy element został zaprojektowany, aby wspierać Twoją transformację.

💗 Dołącz do Naszej Wspólnoty

To nie jest zwykły wyjazd – to podróż transformacji. Pod okiem doświadczonych trenerów będziesz pracować nad sobą w grupie podobnie myślących osób, odkrywając swoje blokady i ograniczenia. To okazja, aby nie tylko zrozumieć lepiej siebie, ale także uzyskać narzędzia do ich przezwyciężenia.

🌞 Wyjątkowe Środowisko i Przestrzeń dla Wszystkich

Przebudzenie Obfitości na Lanzarote to wydarzenie otwarte zarówno dla panów, jak i pań, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od intensywnej pracy nad sobą, poprzez medytacje na plaży, aż po wycieczki po wyspie i cieszenie się lokalnymi atrakcjami.

WAŻNE INFORMACJE

  • Data: 12/11/2024 – 19/11/2024
  • Miejsce wyjazdu: Aparthotel Costa Mar, Lanzarote
  • Cena Early Bird: 495 Euro (do 30 września, potem 695 Euro)
  • Wymagany depozyt: 150 Euro

Zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych apartamentach z dostępem do basenu i Wi-Fi. Cena obejmuje 7 dni pobytu, warsztaty oraz niezapomniane doświadczenia.

🌞 Zarezerwuj Swoje Miejsce Już Dziś!

Nie przegap szansy na odmianę swojego życia. Pozwól sobie na więcej niż tylko odpoczynek – pozwól sobie na prawdziwą zmianę. Czekamy na Ciebie, by wspólnie stworzyć przyszłość pełną sukcesów, spe

łnienia i obfitości. Zapamiętasz ten tydzień na zawsze.

ZAREZERWUJ TERAZ

Dołącz do nas i zacznij swoją podróż ku lepszemu życiu na Lanzarote – miejscu, gdzie słońce świeci dla Ciebie każdego dnia!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty