,

#10 Podcast Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ URODA

Styl życia
Styl życia
#10 Podcast Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ URODA
Loading
/

W 10 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gościem Ladies Nights Club jest Lidia Lewandowska, założycielka firmy SIMPLÍ botanicals, produkującej 100% naturalne i wegańskie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. ?Lidia opowiada m.in. co pielęgnacja skóry ma wspólnego ze zdrowiem, oraz w jaki sposób dobiera produkty pielęgnacyjne dla swoich klientów.

10% rabatu na produkty z oferty SIMPLÍ botanicals w sklepie Ladies Nights Club – 100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla dzieci, jak i dla dorosłych!

SKLEP LADIES NIGHT: https://ladiesnightsclub.com/shop

SIMPLÍ botanical to 100% wegańskie produkty do pielęgnacji ciała i twarzy. Są one bezpieczne dla skóry, przyjazne dla środowiska oraz na bazie wyłącznie naturalnych składników, które pielęgnują i leczą skórę. Kosmetyki nie posiadają w składzie żadnych toksycznych czy sztucznych substancji, TYLKO najczystsze składniki roślinne z certyfikatami i ekologiczne opakowania! To, co zaczęło się od produkcji kosmetyków na małą skalę — wyłącznie na użytek własny, czy sąsiadów, przekształciło się w pełną linię produktów do pielęgnacji skóry dla każdego. 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa. BEZ UŻYCIA WODY. Produkty na dzień i noc. Produkty dla dzieci. Składniki pochodzenia naturalnego. Certyfikowane, ekologiczne i surowe składniki do pielęgnacji skóry. Ręcznie robione ​

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty