Ladies Night w Polsce — krąg kobiet z ceremonią kakao

❤️Zapraszamy serdecznie 31 MAJA 2023 na 🌷💕 Ladies Night — KRĄG KOBIET Z CEREMONIĄ KAKAO od godz.18.00 do 21.00 w Napoleońskiej Zagrodzie 👩‍❤️‍👩❤️
 
💃 PODCZAS KRĘGU ODBĘDZIE SIĘ CEREMONIA KAKAO (Prowadzi: Magdalena Inanna). Podczas rytuału będziemy spożywać surowe, czyste kakao, które zostało specjalnie przywiezione na tę okazję z Peru. Zaczniemy od medytacji, aby skontaktować się z naszymi ciałami i emocjami, a następnie w kręgu porozmawiamy o tym, co jest dla nas ważne. Zaczniemy od ćwiczeń oddechowych, a następnie przejdziemy do pracy z ciałem i głosem. Śpiewanie mantr i inna uzdrawiająca muzyka mogą pomóc nam uwolnić się od negatywnych emocji i blokad energetycznych, a także napięć fizycznych. Na koniec pozwolimy, aby magiczne i uspokajające wibracje bębna ogarnęły nas, gdy pogrążymy się w ciszy.
Jeżeli szukasz wzmocnienia swojej kobiecości, wsparcia życzliwych osób, przestrzeni na dzielenie się swoimi radościami i smutkami, poczucia siostrzeństwa tak dzisiaj potrzebnego – zapraszamy Cię na nasze spotkanie!
Tworzymy społeczność świadomych i spełnionych kobiet, które wzmocnione „u źródła” wspierają się nawzajem.
 
💎💎💎  TEMATEM PRZEWODNIM SPOTKANIA JEST — CELEBROWANIE KOBIECOŚCI!
 
🌻CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PODCZAS KRĄGU KOBIET Z CEREMONIĄ KAKAO:
 
💎 Tantra joga
💎 Taniec intuicyjny
💎 Połączenie się z kobiecą energią.
💎 Integracja ciała, umysłu i serca
💎 Praca z intuicją, medytacja
💎 Uwalnianie emocji
💎 Dzielenie się w kręgu
💎 Siostrzane wsparcie
💎 Praca z energią, oddechem i głosem
 
❗❗❗ A przede wszystkim dużo śmiechu, zabawy i pozytywnych wibracji!
 
🧚‍♀‍ Spotkanie będzie unikatowe i niepowtarzalne. W trakcie będę płynąć za prowadzeniem duszy, w zgodzie z najwyższymi potrzebami naszej grupy kobiet. Obecność każdej z nas jest nieprzypadkowa. Każda z kobiet wnosi unikalną jakość do kręgu. Pozwolimy się poprowadzić pięknej medycynie serca, jaką jest ceremonialne kakao, które przywiozłam z gór w Peru. Kakao pomoże nam zajrzeć w głąb siebie, rozluźnić ciało, otworzyć serca, doda energii i poprowadzi ku spełnieniu naszych intencji.
 
Przybądź ze wszystkim, co w sobie nosisz. Zarówno to, co trudne, jak i to, co piękne jest w celebrowane w tej przestrzeni!
 
💁‍♀️💁‍♀️ PROWADZI:
🌷 Magdalena Inanna – Certyfikowana w Indiach, międzynarodowa nauczycielka jogi, kundalini i tantry. Dzika dusza, miłośniczka odkrywania wewnętrznych i zewnętrznych światów. Orędowniczka miłości własnej, oraz budzenia Boskiej Kobiecości. Jej doświadczenie opiera się na wieloletnich praktykach duchowych, jogicznych, tantrycznych, szamańskich, oraz intensywnym poszukiwaniu prawdy o sobie i naturze rzeczywistości. Tantra to ścieżka, którą podąża, choć nie zamyka się w żadnym sztywnym dogmacie. Autorka licznych warsztatów, kursów, sesji, projektów stacjonarnych i online. W pracy z ludźmi wykorzystuje narzędzia poznane w wielu zakątkach Ziemi, z różnych kultur i ścieżek. Jej misją jest, poprzez własne doświadczenie, budzić Twoją boską esencję. Głęboko wierzy, że poprzez równowagę pierwiastka kobiecego i męskiego, każdy z nas, oraz Ziemia odrodzi się w swoim najpiękniejszym potencjale.
 
 
⏰🌎 Gdzie i kiedy?
Napoleońska Zagroda, Napoleonów 6/7, 97-360 Kamieńsk
 
Data:
31 MAJA 2023 // Godz.18.00- 21.00
 
Cena: 111 złotych
 
OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC!
 

Zapisy:

Wpłaty na miejscu lub na konto bankowe — KASIA FOREST (IBAN LT03 3250 0121 3098 0162)

 
BARDZO PROSIMY, BY BYĆ CO NAJMNIEJ 15 MIN PRZED CZASEM, BY MIEĆ PRZESTRZEŃ NA ZADOMOWIENIE SIĘ, ZANIM ZACZNIEMY
 
– Na spotkanie prosimy wziąć ze sobą matę do jogi, poduszkę, koc (tak by było Ci wygodnie).
 
– Założyć wygodne ubrania do tańca, (będziemy tańczyć boso) wysokie wibracyjne, jasne lub kolorowe ubranie, najlepiej zwiewną sukienkę.
Najważniejsze by było Ci wygodnie!
Będzie to grupa kameralna, więc miejsca ograniczone.
 
 
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty