Ladies Night SUMMER GOODBYE PARTY

Ladies Night

Oj, znowu się działo! W sobotę, 17 września 2022 świętowaliśmy — zakończenie lata podczas ‘Ladies Night — SUMMER GOODBYE PARTY’ w Domu Polskiego POSK?❤️? Tym razem impreza dla wszystkich???

W programie imprezy ‘Ladies Night SUMMER GOODBYE PARTY’ w POSK-u mieliśmy: Market, Mnóstwo ciekawych prezentacji, Dj, Koncert, Konsultacje, Networking oraz interaktywne dyskusje – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poprawą jakości życia!

Imprezie będzie towarzyszyła wystawa sztuki kobiecej pt. ‘She’.

Można było również posłuchać koncertu Dream River / Julita Jaroszuk-Narkowicz

‘Ladies Night – SUMMER GOODBYE PARTY’ to była propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną odnaleźć w sobie wewnętrzną radość i energię, płynącą z poczucia własnej kobiecości oraz szczególnej więzi łączącej kobiety. Na kilka godzin przestrzeń‚ Domu Polskiego POSK wypełniły kobiece biznesy, twórcza energia oraz inspirująca atmosfera.Data: 17 września 2022

Czas: Godzina: 16.00 – 20.00

Miejsce: POSK Dom Polski. Adres: 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Ireland.

Program Imprezy:

Godz. 16.00 Otwarcie imprezy.

– DJ Mario Mora zabierze was w muzyczną podróż! Jesteście ciekawi co potrafi?? Koniecznie przyjdźcie i sami się przekonajcie!!! ? ?

– Networking

– Indywidualne konsultacje (free) BUSINESS MARZEŃ MASTERMIND DLA KOBIET Z KASIĄ FOREST dla tych dziewczyn, które chcą STWORZYĆ SWOJĄ PIERWSZĄ OFERTĘ BIZNESOWĄ Z POZIOMU KOBIECEJ ENERGII.

Więcej informacji: FREE KONSULTACJE BIZNESOWO — MARKETINGOWE Z KASIĄ FOREST — SZEFOWĄ AGENCJI DIGITAL LOTUS!

Kasia Forest jest strategiem marketingu, prelegentem i właścicielką agencji marketingowej Digital Lotus. Jest konsultantem marketingowym pracującym dla firm polskich i irlandzkich. Posiada długoletnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie, mediach, rozwoju osobistym i coachingu. Dzięki temu jest skuteczna w projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i wymarzonego stylu życia oraz zrealizowanie ich celów życiowych. Jej kariera rozpoczęła się od otwarcia Kasiaforest Creative Arts Studio w 2014 roku w Dublinie, a następnie prowadzenia polonijnych mediów Hello Irlandia w Irlandii. Założyła także Agencje Marketingowa Digital Lotus. Przez lata Kasia pomagała w budowaniu strategii marketingowych dla irlandzkich i polonijnych biznesów, podnosząc ich profil branżowy, ucząc ich efektywnej komunikacji za pomocą strategii marketingowej, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań.

– Indywidualne konsultacje (free) z Kasią Rajbą. Kasia zajmuje się sztuka od lat i jest właścicielką Studia Artystycznego w Wicklow. Jej główną domeną jest Ekspresjonistyczna Abstrakcja. Kasia pomogła, wsparła i zainspirowała już wielu dzięki mocy swoich obrazów i ich Przekazu. Będąc umiejscowioną w Wicklow jej główną inspiracją jest natura i tamtejsze miejsca mocy.

– Indywidualne konsultacje (free) z fizjoterapeutką Małgorzatą Glen. Z Gosią będzie można porozmawiać o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Sprawdź co ci w duszy gra!

WYSTAWA sztuki kobiecej pt. ‘She’. Wystawa zbiorowa twórczości artystek z Irlandii, Polski oraz Irlandii Północnej zatytułowana „SHE” jest kolejną, cykliczną prezentacją skupiającą się wokół określonego tematu kobiecości. Zaprezentowane zostaną prace artystek mieszkających w Irlandii.

KONCERT Godz. 18.00

Koncert Dream River / Julita Jaroszuk-Narkowicz

Julita Jaroszuk-Narkowicz to polska artystka mieszkająca w Irlandii – zajmująca się różnymi formami plastycznymi, jak również muzyką. Skomponowała i napisała trochę piosenek, które będzie można usłyszeć jej najnowszy projekt na Ladies Night. Dream River to zespół grający głównie poezję śpiewaną, wykonujący autorskie utwory. Zespół został założony w 2018 roku przez Darka Adamczyka i Julitę.

MARKET

Stoiska: Polskie Smaki, Joanna Aguiard Design, Kate Rajba Art, Ewa Kolasik, Ola Domańska.

Partnerzy wspierający wydarzenie:

Digital Lotus http://digitalotus.com/

Wise Finance https://www.wisefinance.ie

Kate Rajba Art Studio https://www.katerajba.com/

Impreza pod patronatem medialnym Hello Irlandia

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty