Ladies Night 7th Birthday Party

Impreza Ladies Night

Oj, znowu się będzie działo! Zapraszamy serdecznie 18 czerwca 2023 na ‘Ladies Night 7th Birthday Party’ do Domu Polskiego POSK #GirlsPower?❤️? Tym razem impreza dla wszystkich ?

Zapraszamy serdecznie 18 czerwca 2023 na ‘Ladies Night 7th Birthday Party’ do Domu Polskiego POSK #GirlsPower  ?❤️? Tym razem impreza dla wszystkich ?

W programie imprezy “Ladies Night Birthday Party” w POSK-u: Market, mnóstwo ciekawych prezentacji, Networking oraz konsultacje – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poprawą jakości życia! ????

Imprezie będzie towarzyszyć wystawa sztuki fotografii kobiecej pt. ‘Co znaczy być Kobietą we współczesnym świecie’.

Będzie można również posłuchać koncertu Dream River / Julita Jaroszuk-Narkowicz ?

‘Ladies Night 7th Birthday Party’ to propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną odnaleźć w sobie wewnętrzną radość i energię, płynącą z poczucia własnej kobiecości oraz szczególnej więzi łączącej kobiety. Na kilka godzin przestrzeń‚ Domu Polskiego POSK wypełnią kobiece biznesy, twórcza energia oraz inspirująca atmosfera.

​Data:
18 czerwca 2023 (niedziela)

Czas:
Godzina: 15.00 – 20.00

Miejsce: Dom Polski POSK
20 FITZWILLIAM PLACE
DUBLIN 2
D02 YV58

Program Imprezy ?

Godz. 15.00 – Otwarcie imprezy

? NOTWORKING:

? INDYWIDUALNE KONSULTACJE (FREE):

– HOLISTYCZNA SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO Z KASIĄ FOREST — Ladies Nights Holistic Party to również doskonała okazja do zapoznania się z holistycznym podejściem do biznesu!
Zapraszamy na konsultację biznesową z Kasią Forest.

Więcej informacji: https://digital-lotus-media.com/holistic-brand-coaching…/

Kasia Forest
Założycielka klubu dla kobiet Ladies Night Club oraz właścicielka agencji reklamowej Digital Lotus Media. Od wielu lat pomaga i towarzyszy kobietom w osiąganiu sukcesu, wolności finansowej, wymarzonego stylu życia oraz realizowaniu celów życiowych w zgodzie ze samą sobą.

? PREZENTACJE:
Godz. 16.00

Prezentacja Kasi Rajba.

? WYSTAWA:

Konkurs i wystawa fotografii kobiecej pt. ‘Co znaczy być Kobietą we współczesnym świecie’. (Zgłoszenia do konkursu: https://fb.me/e/2VgoP0iAg)

? KONCERT:
Godz. 18.00

Koncert Dream River / Julita Jaroszuk-Narkowicz

Julita Jaroszuk-Narkowicz to polska artystka mieszkająca w Irlandii – zajmująca się różnymi formami plastycznymi, jak również muzyką. Skomponowała i napisała trochę piosenek, które będzie można usłyszeć jej najnowszy projekt na Ladies Night. Dream River to zespół grający głównie poezję śpiewaną, wykonujący autorskie utwory. Zespół został założony w 2018 roku przez Darka Adamczyka i Julitę.

??? Partnerzy wspierający wydarzenie:

Digital Lotus https://digital-lotus-media.com/

Wise Finance https://www.wisefinance.ie

Impreza pod patronatem medialnym Hello Irlandia

* Czekamy również na Twoje propozycje udziału w tym spotkaniu!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Kasią Forest (087 748 9517)

Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty