Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum!

WEŹ UDZIAŁ W COTYGODNIOWEJ WYPRAWIE W SAMO SERCE BOGACTWA QUANTUM, ABY ODKRYĆ W SOBIE ŹRÓDŁO DOSTATKU I ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 - 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 - 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

Czy to jest opowieść o Tobie?

Chcesz poczuć się bezpiecznie finansowo i czerpać z życia pełnymi garściami.
Czujesz, że czegoś Ci brakuje a, czas przecieka przez palce.
Jesteś  w ramach, które cię ograniczają…
Pragniesz zmiany na lepsze!
Marzysz, żeby żyć w obfitości — robiąc to, co kochasz. 
Mieć balans w tym ile pracujesz, z tym ile  zarabiasz.
Pragniesz zaczynać każdy dzień w poczuciu pełni i spełniać swoje marzenia.

SESJE ZOOMOWE, ZAWIERAJĄCE LIFE & SUKCES COACHING, GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCE SESJE UZDRAWIANIA DŹWIĘKIEM, OCENA POSTĘPÓW, WSPARCIE 24/7 na zamkniętej grupie Facebookowej, Kod Bogactwa Quantum Tablica Manifestacji Marzeń na PINTERESTORAZ WIELE WIĘCEJ! 

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 - 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 - 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

OSOBISTA WIADOMOŚĆ OD KASI FOREST & GABRIELA WIŚNIEWSKA

 
WITAJ CUDOWNA KOBIETO! 
Cieszymy się, że tu jesteś! To Twój czas, aby znaleźć swoją misję życiową, żyć pełnią życia z głębokim celem, zarabiać więcej pieniędzy i mieć wpływ na swoją rzeczywistość & życie innych.
CYKL WARSZTATÓW ODKRYJ W SOBIE KOD BOGACTWA QUANTUM TO INACZEJ ODKRYCIE W SOBIE NOWEGO WYMIARU I ODKRYCIE ESENCJI OBFITOŚCI!
To nasz życiowy cel, aby towarzyszyć ci w tej podróży do tworzenia i życia twojej wersji Bogactwa Quantum!
Wiemy, że tam są możliwości, które czekają na Ciebie!
Zaprojektowałyśmy ten głęboko transformujący program online, który pomoże Ci uzyskać rezultaty przy Twoim maksymalnym zaangażowaniu!
Sygnowany przez nas PROGRAM ODKRYWANIA W SOBIE KODU BOGACTWA QUANTUM zawiera najnowocześniejsze, dogłębne szkolenia i strategie, które pomogą Ci ponownie przemyśleć Twój cel życiowy, ponownie ożywić Twoja misję tutaj, ponownie ożywić połączenia z Twoją Mocą i Dostatkiem oraz udoskonalić Twój wizerunek w życiu i w sieci. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię na naszym Kursie i podzielić się z Tobą narzędziami, wiedzą, osobistymi procesami i całą miłością, którą zebrałyśmy dla Ciebie w tym programie.
Serdeczności,
 Kasia Forest & Gabriela Wiśniewska

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

ODKRYJ W SOBIE BOGACTWO QUANTUM!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

TEMATYKA SPOTKAŃ

WYSPA SKARBÓW

Przyjrzysz się sobie, temu co czujesz i co obecnie dzieje się w Twoim życiu: uczucia, doświadczenia, przekonania oraz wartości.

KAPSUŁA CZASU

Wybierzesz się w podróż do przeszłości. Znajdziesz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Zaprosisz do swojego życia brakujące elementy Kodu Bogactwa Quantum.

KSIĘGA MARZEŃ

Wsłuchasz się w swoje wewnętrzne głosy i głęboko ukryte potrzeby i marzenia. Zdecydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze.  Nauczysz się mówić swoim własnym głosem i dbać o swoje marzenia.

KOD BOGACTWA QUANTUM

Uzyskasz dostęp do Kodu Bogactwa Quantum oraz klucz do własnej mocy. Poznasz sekretne metody do osiągania tego, czego pragniesz. Nauczysz się jak pielęgnować źródło swojego bogactwa tak, aby nigdy się nie wyczerpało. Zyskasz dostęp do swojej obfitości.

GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCY GRUPOWY PROGRAM COACHINGU SUKCESU W ŻYCIU OSOBISTYM & ZAWODOWYM ! JUŻ TERAZ ZACZNIJ ŻYĆ ŻYCIEM WYPEŁNIONYM SUKCESEM, WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ, LUKSUSEM I DUCHOWĄ REALIZACJĄ !

Wiele rzeczy związanych z pieniędzmi poprawia się dzięki temu, że zaopiekujemy się sobą i wybaczymy sobie i innym. Pomoże ci to uwolnić się od uczuć, które utrzymują cię w napięciu i blokują twoje myśli i działania, sprawiając, że jesteś mniej kreatywna, niż mogłabyś być.

Często odczuwamy złość, urazę lub żal do innych ludzi, co szkodzi naszemu zdrowiu i sprawia, że jesteśmy mniej skłonne do działania. Kiedy uporasz się z tymi uczuciami i uwolnisz się od nich, będziesz mieć więcej energii i będziesz bardziej skłonna do podjęcia kroków w celu poprawy swoich finansów.

Co jeszcze zyskasz dzięki naszemu kursowi? Stres jest jedną z głównych rzeczy, które prowadzą do problemów finansowych, a wsparcie siebie i wybaczenie pomaga zmniejszyć stres. Kiedy jesteśmy zestresowani, łatwiej jest nam stracić koncentrację i dokonywać złych wyborów dotyczących pieniędzy.

Wybaczając innym ludziom, poczujesz się mniej zestresowana i będziesz w stanie lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Kiedy wybaczamy innym ludziom, pokazujemy, że jesteśmy otwarci na budowanie dobrych relacji i chcemy z nimi współpracować. Może to prowadzić do większej liczby klientów i większego sukcesu biznesowego.

ZACZNIJ SWOJĄ ZMIENIAJĄCĄ ŻYCIE PODRÓŻ JUŻ DZIŚ!

ZASŁUGUJESZ NA TO!

Pracując z kobietami od blisko 10 lat odkryłyśmy, że często rezygnują one z dostępu do swojej mocy oraz ze swojego autentycznego „ja” na rzecz oczekiwań rodziny, przełożonego, społeczeństwa. Próbują dopasować się do wizerunku idealnej kobiety, aby zyskać społeczną aprobatę. To oznacza brak dostępu do Kodu Bogactwa Quantum!

Co czeka Cię w czasie podróży …

Będziemy widywać się raz w tygodniu na warsztacie online na żywo. Pod koniec każdego spotkania odpowiemy na Twoje pytania.

Dodatkowo będziesz mieć do dyspozycji Tablicę Manifestacji Marzeń na PINTEREST oraz kameralną grupę na Facebooku, w której otrzymasz ocean kobiecego wsparcia.

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

TERAZ DOSTAŃ DOSTĘP DO KODU BOGACTWA QUANTUM!

Znajdź swoje źródło mocy!

NASZ PROGRAM JEST DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ ŻYĆ ŻYCIEM WYPEŁNIONYM
SUKCESEM I DUCHOWĄ REALIZACJĄ!

 

TEN PROGRAM ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA CIEBIE, ABY DAĆ CI DOSTĘP DO TWOJEGO WEWNĘTRZNEGO BOGACTWA, KTÓRE W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI ZAMANIFESTUJE SIĘ NA ZEWNĄTRZ!

PROGRAM DA CI CZAS NA ZAGŁĘBIENIE SIĘ, WDROŻENIE MATERIAŁÓW, PRZYSPIESZENIE TĘPA TWOJEGO ROZWOJU, UZYSKANIE ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA ORAZ STWORZENIE REALISTYCZNEGO PLANU WZBOGACENIA SIĘ!

ODKRYJ W SOBIE BOGACTWO QUANTUM!

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 - 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 - 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

BILETY:

Stworzyłyśmy program, którego ideą jest:
Wsparcie kobiet w odnalezieniu swojej własnej mocy i dostęp do obfitości.
Pomoc w wyjście z ciemnego korytarza, aby widzieć rzeczy jaśniej i podejmować właściwe, dobre dla siebie wybory życiowe i finansowe.
Odkrycie i całkowita akceptacja siebie.
Stworzenie nowej wersji siebie!
ZASŁUGUJESZ NA TO!

program online dla kobiet

💎Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum💎

Poczuj moc w sobie i przenieś swoje życie na następny poziom, aby cieszyć się wolnością finansową i dostatkiem!

starsleft66.svg

Dołącz do nas na Pinterest!

Dołącz do naszych inspiracji na Pinterest!

starsright66.svg

Popularyzowany w mediach stereotypowy wzorzec kobiecych ról ma ogromny wpływ na nasze życie i dostęp do naszej mocy i wewnętrznego bogactwa! Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum to warsztat dla kobiet, które chcą:

 • Poznać siebie
 • Odkryć swoją moc
 • Żyć pełnią życia
 • Cieszyć się dostatkiem
 • Zbudować szczęśliwe życie osobiste i zawodowe 

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w każdą środę w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

Co zyskasz, uczestnicząc w warsztatach?

 1. Doświadczysz wielu momentów „aha”, dzięki którym zyskasz wgląd w siebie,
 2. Dowiesz się, jak rozpoznawać i pracować ze swoimi przekonaniami, abyś mogła dokonywać świadomych wyborów i odpuścić role narzucone przez resztę świata,
 3. Odkryjesz, które cechy możesz najłatwiej rozwinąć
 4. Zyskasz dostęp do swojej naturalnej mocy, głębi, bogactwa i mądrości,
 5. Nadasz wartość swojemu autentycznemu ja,
 6. Nauczysz się żyć w zgodzie z samą sobą.

Kolejnym krokiem do realizacji siebie w pełni obfitości i prawdziwego spełnienia, jest nawiązanie głębokiej miłosnej relacji ze samą sobą, oraz poznanie energetycznego i duchowego aspektu swojej istoty. Wszystkie relacje w Twoim życiu, zarówno te, które tworzysz z innymi ludźmi, partnerem, jak i te z pieniędzmi, szczęściem, czy kreacją, są odbiciem relacji, którą tworzysz ze sobą. Gdy relacja ta jest pełna głębi, akceptacji, miłości i namiętności — wtedy powracasz do swojej mocy. Miłość do siebie działa na zasadzie lustra. Tyle ile miłości rozbudzisz w sobie- tyle otrzymasz.

Poznasz proste i skuteczne metody jak to zrobić. Dzięki poznaniu i głębszemu zrozumieniu swojego systemu energetycznego odkryjesz to, co jest Twoim potencjałem i w jaki sposób z niego korzystać. Dowiesz się jak dbać o swoją higienę energetyczną, skąd czerpać zasilenie, oraz jak transformować negatywną energię w paliwo do urzeczywistniania swoich pragnień, realizacji marzeń, rozwijania swoich pasji, oraz odkrywania swoich darów i talentów.

Eksploracja duchowego aspektu naszej istoty, otwiera przed nami bramy do mistycznego świata magii, cudów i nieskończonej inspiracji. Otwierając się na kontakt z tym co duchowe, dotykasz swojej esencji, najwyższej prawdy o sobie. Twoje życie nabiera barw, głębszego sensu i znaczenia, jesteś wspierana i prowadzona na swojej ścieżce.

Możesz poznać swoją misję tu na Ziemi, odkryć swoje kosmiczne dary, nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi, zwierzętami mocy, czy istotami z wyższych wymiarów istnienia, którzy będą dla Ciebie wsparciem w codziennym ziemskim życiu, relacjach, biznesie.

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w spotkaniach online z nami w środę w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

Partner
44+ DNI

W każdą środę 120 min interaktywnego spotkania + Sesja Q&A na żywo w grupie wyjątkowych kobiet!

Partner
WSPARCIE 24/7

OCENA POSTĘPÓW na zamkniętej grupie Facebookowej & Tablica Manifestacji Marzeń na PINTEREST

Partner
100 % UZDRAWIANIE

LIFE & SUKCES COACHING

Partner
360° TRANSFORMACJA

GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCE SESJE UZDRAWIANIA DŹWIĘKIEM

O nas

Kasia Forest Sukces 5D
Cześć, jestem Kasia Forest i jestem ekspertką w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet.
Pomagam kobietom osiągnąć sukces, wolność finansową i wymarzony styl życia, dzięki moim spersonalizowanym strategiom, które opieram na moim bogatym doświadczeniu w międzynarodowym biznesie, mediach i coachingu.
Jestem life & biznes coachem, właścicielką agencji reklamowej Digital Lotus i prezenterką w stacji radiowej Dublin City FM, założycielką mediów polonijnych Hello Irlandia oraz szefową Ladies Nights Club.
Pracuję z polskimi i irlandzkimi firmami, pomagając im wzmacniać ich markę, komunikację i systemy.
Jestem absolwentką Business Development (Dublin Institute of Technology, 2015 – 2016) oraz Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt, Kraków, 2005-2009).
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak mogę Ci pomóc odmienić swoje życie na lepsze, dołącz do naszego kursu.
Daj sobie szansę!
Cześć, jestem Gabriela Wiśniewska i jestem nauczycielką sztuki, założycielką MYSTIC VOICE OF ART i autorką wielu mandal.
Od ponad 10 lat pomagam ludziom odkrywać moc uzdrawiającej sztuki i intuicji. Moją pasją jest prowadzenie warsztatów i tworzenie narzędzi, które wspierają w osobistym rozwoju i transformacji.
Wierzę, że sztuka to potężny język, którym możemy wyrazić to, co niewyrażalne, połączyć się z naszą wyższą jaźnią i otworzyć się na uzdrowienie.
Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i tworzeniu programów terapeutycznych opartych na sztuce.
Jestem autorką wielu mandal i medytacji, które cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących rozwoju osobistego i duchowego.
Jestem pasjonatką sztuki i ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na Instagramie @mysticvoiceofart, gdzie znajdziesz więcej informacji o moich pracach.

 

Dlaczego warto dołączyć już teraz?

Dołącz już dzisiaj do INTERAKTYWNYCH WARSZTATÓW!
Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum!

Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w środę w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego) ❤

JEST TO WYJĄTKOWY PROGRAM SUKCESU W ŻYCIU OSOBISTYM & ZAWODOWYM DLA KOBIET!

Masz pytanie? Napisz do nas!

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty