NASZE PROPOZYCJE DLA CIEBIE

 

 

Partner

Coaching

Najskuteczniejszym sposobem współpracy w naszym klubie są indywidualne sesje Coachingu Sukcesu. Dzięki temu jesteś prowadzona i wspierana regularnie przez cały proces transformacji.

Partner

Kręgi Kobiet

🌼 Jeżeli szukasz wzmocnienia swojej kobiecości i przestrzeni na dzielenie się swoimi radościami i smutkami – zapraszamy Cię na nasze spotkanie!

Partner

Networking Online

Specjalny cykl wydarzeń online o charakterze networkingowym. Głównym celem jest tutaj nawiązania kontaktów biznesowych i towarzyskich.

Partner

Online MASTERMIND

Free coaching grupowy na zoomie w każdy ostatni poniedziałek miesiąca dla dziewczyn, które chce osiągnąć wolność finansową oraz stworzyć/udoskonalić biznes marzeń! Ta grupa jest po to, żeby się motywować i wspierać na social media. Pracując w naszej grupie, masz większą szansę na sukces!

Partner

Podcast ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’

Ladies Nights Podcast pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ jest dla osób, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty. Jeżeli chcesz mieć lepsze rozumienie siebie, świata i innych ludzi oraz poszerzyć swoje horyzonty to ten podcast jest dla ciebie!

Partner

LIVE ‘’JAK STWORZYĆ & ROZKRĘCIĆ BIZNES ONLINE‘’

W każdym odcinku LIVE na naszym kanale na YouTube duża porcja wiedzy biznesowo-marketingowej oraz interesująca rozmowa z inspirującymi gośćmi o tym jak osiągnąć sukces online!

Partner

Grupa na Facebooku

Nasza grupa na Facebooku działa jako sieć wsparcia dla kobiet na całym świecie. Członkinie mogą korzystać z sieci w celu otrzymania wsparcia od innych kobiet, zdobywania nowych umiejętności i wiedzy oraz promowania swojego biznesu.

Partner

Otwarte Spotkania

Regularne spotkania na żywo otwarte dla wszystkich. W programie imprez można znaleźć takie atrakcje jak market, prezentacje oraz networking🔥🥂 Imprezom towarzyszą wystawy sztuki kobiecej, oraz koncerty muzyki na żywo 💥

Partner

Warsztaty Wyjazdowe

Kobiece weekendy z jogą, medytacją, tańcem, pracą kreatywną, mindfulness, spacerami i zdrową dietą. To 3-dniowe wyjazdy pełne unikatowych warsztatów, dzięki którym poczujesz się lepiej! Wszystko, czego tam się nauczysz, będziesz chciała wprowadzić w swoje życie.

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty