Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum!

Weź udział w wyprawie w samo serce bogactwa quantum, aby odkryć w sobie źródło dostatku i żyć pełnią życia!Zoom

WEŹ UDZIAŁ W WYPRAWIE W SAMO SERCE BOGACTWA QUANTUM, ABY ODKRYĆ W SOBIE ŹRÓDŁO DOSTATKU I ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami przez 4 tygodnie w 2024 roku w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

Czy to jest opowieść o Tobie?

Chcesz w końcu poczuć się bezpiecznie finansowo i czerpać z życia pełnymi garściami.
Czujesz, że czegoś ci brakuje a, czas przecieka ci przez palce.
Jesteś wtłoczona w ramy, które cię ograniczają.
Pragniesz zmiany na lepsze.
Chcesz żyć w obfitości — robić to co kochasz i mieć za to godne pieniądze. 
Mieć poczucie spójności tego ile pracujesz, z tym ile  zarabiasz.
Chcesz zaczynać każdy dzień w poczuciu pełni. 

SESJE ZOOMOWE, ZAWIERAJĄCE LIFE & SUKCES COACHING, GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCE SESJE RADYKALNEGO WYBACZANIA, UZDRAWIANIE KWANTOWE, OCENA POSTĘPÓW, WSPARCIE 24/7 ORAZ WIELE WIĘCEJ! 

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w spotkaniach online z nami w 2024 roku w każdą środę przez 4 tygodnie w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

OSOBISTA WIADOMOŚĆ OD KASI FOREST & ANI NYKIEL

 WITAJ CUDOWNA KOBIETO! 
Cieszymy się, że tu jesteś! To Twój czas, aby znaleźć swoją misję życiową, żyć pełnią życia z głębokim celem, zarabiać więcej pieniędzy i mieć wpływ na swoją rzeczywistość & życie innych.
NIE JESTEŚMY TYPOWYMI TRENERKAMI!
Nasze życie nie zawsze było takie, jak widzisz je teraz. Przeszłyśmy od zmagań finansowych i emocjonalnych do przekształcenia się we właścicielki biznesów, znalezienia głębokiego sensu w życiu oraz pokonania wielu wyzwań zdrowotnych.
Zebrałyśmy wszystkie te doświadczenia, aby doradzać kobietom, takim jak Ty, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem jak być spełnioną, osiągnąć wolność finansową, żyć z sensem i w pełni wejść w swoją moc!
KURS ODKRYJ W SOBIE KOD BOGACTWA QUANTUM TO INACZEJ ODKRYCIE W SOBIE NOWEGO WYMIARU I ODKRYCIE ESENCJI OBFITOŚCI!
To nie jest nasza praca, to nasz życiowy cel, aby towarzyszyć ci w tej podróży do tworzenia i życia twojej wersji Bogactwa Quantum!
Wiemy, że tam są możliwości, które czekają na Ciebie!
Zaprojektowałyśmy ten głęboko transformujący kurs online, który pomoże Ci uzyskać maksymalne rezultaty w JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE!
Sygnowany przez nas PROGRAM ODKRYWANIA W SOBIE KODU BOGACTWA QUANTUM zawiera najnowocześniejsze, dogłębne szkolenia i strategie, które pomogą Ci ponownie przemyśleć Twój cel życiowy, ponownie ożywić Twoja misję tutaj, ponownie ożywić połączenia z Twoją Mocą i Dostatkiem oraz udoskonalić Twój wizerunek w życiu i w sieci. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię na naszym Kursie i podzielić się z Tobą narzędziami, wiedzą, osobistymi procesami i całą miłością, którą zebrałyśmy dla Ciebie w tym programie.
Serdeczności,
 Kasia Forest & Ania Nykiel

REZERWUJE TERAZ I WYRUSZĘ W PODRÓŻ Z GRUPĄ PRAGNĄCYCH ZMIAN KOBIET!

ODKRYJ W SOBIE BOGACTWO QUANTUM!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w 2024 roku w każdą środę przez 4 tygodnie w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

TEMATYKA WARSZTATÓW

WYSPA SKARBÓW

Przyjrzysz się sobie, temu co czujesz i co obecnie dzieje się w Twoim życiu: uczucia, doświadczenia, przekonania oraz wartości.

KAPSUŁA CZASU

Wybierzesz się w podróż do przeszłości. Znajdziesz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Zaprosisz do swojego życia brakujące elementy Kodu Bogactwa Quantum.

KSIĘGA MARZEŃ

Wsłuchasz się w swoje wewnętrzne głosy i głęboko ukryte potrzeby i marzenia. Zdecydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze.  Nauczysz się mówić swoim własnym głosem i dbać o swoje marzenia.

KOD BOGACTWA QUANTUM

Uzyskasz dostęp do Kodu Bogactwa Quantum oraz klucz do własnej mocy. Poznasz sekretne metody do osiągania tego, czego pragniesz. Nauczysz się jak pielęgnować źródło swojego bogactwa tak, aby nigdy się nie wyczerpało. Zyskasz dostęp do swojej obfitości.

CHCĘ POCZUĆ SWOJĄ MOC!

GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCY GRUPOWY PROGRAM COACHINGU SUKCESU W ŻYCIU OSOBISTYM & ZAWODOWYM ! JUŻ TERAZ ZACZNIJ ŻYĆ ŻYCIEM WYPEŁNIONYM SUKCESEM, WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ, LUKSUSEM I DUCHOWĄ REALIZACJĄ !

Wiele rzeczy związanych z pieniędzmi poprawia się dzięki temu, że zaopiekujemy się sobą i wybaczymy sobie i innym. Pomoże ci to uwolnić się od uczuć, które utrzymują cię w napięciu i blokują twoje myśli i działania, sprawiając, że jesteś mniej kreatywna, niż mogłabyś być.

Często odczuwamy złość, urazę lub żal do innych ludzi, co szkodzi naszemu zdrowiu i sprawia, że jesteśmy mniej skłonne do działania. Kiedy uporasz się z tymi uczuciami i uwolnisz się od nich, będziesz mieć więcej energii i będziesz bardziej skłonna do podjęcia kroków w celu poprawy swoich finansów.

Co jeszcze zyskasz dzięki naszemu kursowi? Stres jest jedną z głównych rzeczy, które prowadzą do problemów finansowych, a wsparcie siebie i wybaczenie pomaga zmniejszyć stres. Kiedy jesteśmy zestresowani, łatwiej jest nam stracić koncentrację i dokonywać złych wyborów dotyczących pieniędzy.

Wybaczając innym ludziom, poczujesz się mniej zestresowana i będziesz w stanie lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Radykalne wybaczanie może również pomóc w rozwiązywaniu problemów z ludźmi, z którymi pracujesz. Spory w biznesie mogą kosztować czas i pieniądze, ale można ich uniknąć, wybaczając i próbując znaleźć rozwiązanie. Wreszcie, radykalne przebaczenie może pomóc w rozwoju firmy, pomagając w budowaniu lepszych relacji z klientami i innymi ludźmi biznesu. Kiedy wybaczamy innym ludziom, pokazujemy, że jesteśmy otwarci na budowanie dobrych relacji i chcemy z nimi współpracować. Może to prowadzić do większej liczby klientów i większego sukcesu biznesowego.

ZACZNIJ SWOJĄ ZMIENIAJĄCĄ ŻYCIE PODRÓŻ JUŻ DZIŚ!

ZASŁUGUJESZ NA TO!

Pracując z kobietami od blisko 10 lat, odkryłyśmy, że często rezygnują one z dostępu do swojej mocy oraz ze swojego autentycznego „ja” na rzecz oczekiwań rodziny, przełożonego, społeczeństwa. Próbują dopasować się do wizerunku idealnej kobiety, aby zyskać społeczną aprobatę. To oznacza brak dostępu do Kodu Bogactwa Quantum!

Co czeka Cię w czasie podróży…

Będziemy widywać się raz w tygodniu na warsztacie online na żywo. Pod koniec każdego spotkania odpowiemy na Twoje pytania.

Otrzymasz dostęp do narzędzi rozwijających twoją świadomość bogactwa.

Dodatkowo będziesz mieć do dyspozycji & Tablicę Manifestacji Marzeń na PINTEREST kameralną grupę na Facebooku, w której otrzymasz cały ocean kobiecego wsparcia.

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w 2024 roku w każdą środę przez 4 tygodnie w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

WYRUSZ W PODRÓŻ Z GRUPĄ PRAGNĄCYCH ZMIAN KOBIET I ZNAJDŹ SWOJE ŹRÓDŁO MOCY!

DOSTAŃ DOSTĘP DO KODU BOGACTWA QUANTUM!

Znajdź swoje źródło mocy!

 

TERAZ DOSTAŃ DOSTĘP DO KODU BOGACTWA QUANTUM!

TEN PROGRAM ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA CIEBIE, ABY DAĆ CI DOSTĘP DO TWOJEGO WEWNĘTRZNEGO BOGACTWA, KTÓRE W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI ZAMANIFESTUJE SIĘ NA ZEWNĄTRZ!

PROGRAM DA CI CZAS NA ZAGŁĘBIENIE SIĘ, WDROŻENIE MATERIAŁÓW, PRZYSPIESZENIE TĘPA TWOJEGO ROZWOJU, UZYSKANIE ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA ORAZ STWORZENIE REALISTYCZNEGO PLANU WZBOGACENIA SIĘ!

ODKRYJ W SOBIE BOGACTWO QUANTUM!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy!

Stworzyłyśmy PROGRAM, którego ideą jest:
Wsparcie kobiet w odnalezieniu swojej własnej mocy i dostęp do obfitości.
Pomoc w wyjście z ciemnego korytarza, aby widzieć rzeczy jaśniej i podejmować właściwe, dobre dla siebie wybory życiowe i finansowe.
Odkrycie i całkowita akceptacja siebie.
Stworzenie nowej wersji siebie!
ZASŁUGUJESZ NA TO!

Popularyzowany w mediach stereotypowy wzorzec kobiecych ról ma ogromny wpływ na nasze życie i dostęp do naszej mocy i wewnętrznego bogactwa! Odkryj w sobie Kod Bogactwa Quantum to warsztat dla kobiet, które chcą:

 • Poznać siebie
 • Odkryć swoją moc
 • Żyć pełnią życia
 • Cieszyć się dostatkiem
 • Zbudować szczęśliwe życie osobiste i zawodowe 

TERAZ DOSTAŃ DOSTĘP DO KODU BOGACTWA QUANTUM!

Co zyskasz, uczestnicząc w warsztatach?

 1. Doświadczysz wielu momentów „aha”, dzięki którym zyskasz wgląd w siebie,
 2. Dowiesz się, jak rozpoznawać i pracować ze swoimi przekonaniami, abyś mogła dokonywać świadomych wyborów i odpuścić role narzucone przez resztę świata,
 3. Odkryjesz, które cechy możesz najłatwiej rozwinąć
 4. Zyskasz dostęp do swojej naturalnej mocy, głębi, bogactwa i mądrości,
 5. Nadasz wartość swojemu autentycznemu ja,
 6. Nauczysz się żyć w zgodzie z samą sobą.

Kolejnym krokiem do realizacji siebie w pełni obfitości i prawdziwego spełnienia, jest nawiązanie głębokiej miłosnej relacji ze samą sobą, oraz poznanie energetycznego i duchowego aspektu swojej istoty. Wszystkie relacje w Twoim życiu, zarówno te, które tworzysz z innymi ludźmi, partnerem, jak i te z pieniędzmi, szczęściem, czy kreacją, są odbiciem relacji, którą tworzysz ze sobą. Gdy relacja ta jest pełna głębi, akceptacji, miłości i namiętności — wtedy powracasz do swojej mocy. Miłość do siebie działa na zasadzie lustra. Tyle ile miłości rozbudzisz w sobie- tyle otrzymasz.

Poznasz proste i skuteczne metody jak to zrobić. Dzięki poznaniu i głębszemu zrozumieniu swojego systemu energetycznego odkryjesz to, co jest Twoim potencjałem i w jaki sposób z niego korzystać. Dowiesz się jak dbać o swoją higienę energetyczną, skąd czerpać zasilenie, oraz jak transformować negatywną energię w paliwo do urzeczywistniania swoich pragnień, realizacji marzeń, rozwijania swoich pasji, oraz odkrywania swoich darów i talentów.

Eksploracja duchowego aspektu naszej istoty, otwiera przed nami bramy do mistycznego świata magii, cudów i nieskończonej inspiracji. Otwierając się na kontakt z tym co duchowe, dotykasz swojej esencji, najwyższej prawdy o sobie. Twoje życie nabiera barw, głębszego sensu i znaczenia, jesteś wspierana i prowadzona na swojej ścieżce.

Możesz poznać swoją misję tu na Ziemi, odkryć swoje kosmiczne dary, nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi, zwierzętami mocy, czy istotami z wyższych wymiarów istnienia, którzy będą dla Ciebie wsparciem w codziennym ziemskim życiu, relacjach, biznesie.

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w 2024 roku w każdą środę przez 4 tygodnie w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

CHCĘ WYRUSZYĆ W PODRÓŻ Z GRUPĄ PRAGNĄCYCH ZMIAN KOBIET I ZNALEŹĆ SWOJE ŹRÓDŁO MOCY!

O nas

Nazywam się Kasia Forest. Jestem założycielką klubu dla kobiet Ladies Night Club oraz właścicielką agencji reklamowej Digital Lotus Media. Od wielu lat pomagam i towarzyszę kobietom w osiąganiu sukcesu, wolności finansowej, wymarzonego stylu życia oraz realizowaniu celów życiowych w zgodzie ze samą sobą.

Nazywam się Ania Nykiel. Jestem certyfikowanym trenerem Radykalnego wybaczania. Pomagam kobietom, które są w rozwoju osobistym i pragną przestać cierpieć z powodu przeszłości oraz osób toksycznych, aby poczuły miłość i spokój w teraźniejszości.

Razem działamy w Ladies Nights Club, wspierając kobiety w poszukiwaniu własnej drogi do:

 • zaakceptowania i pokochania siebie
 • szczęśliwego i świadomego życia
 • odnalezieniu najlepszej wersji siebie
 • życiu w poczuciu pełni

Dlaczego warto dołączyć już teraz?

JEST TO WYJĄTKOWY PROGRAM SUKCESU W ŻYCIU OSOBISTYM & ZAWODOWYM DLA KOBIET!


? DOSTĘP DO KODU BOGACTWA QUANTUM! W każdą środę 120 min interaktywnego spotkania + Sesja Q&A na żywo w grupie wyjątkowych kobiet!

? Grupowa sesja Radykalnego Wybaczania, podczas której poczujesz niesamowita moc uzdrawiającą tej metody oraz pozbędziesz się trudnych emocji m.in takich jak gniewu, co przybliży cię do życia w pełni i dostatku.

? Przyjrzysz się sobie, temu co czujesz i co obecnie dzieje się w Twoim życiu: uczucia, doświadczenia, przekonania oraz wartości.

? Wybierzesz się w podróż do przeszłości. Znajdziesz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Zaprosisz do swojego życia brakujące elementy Kodu Bogactwa Quantum.

? Wsłuchasz się w swoje wewnętrzne głosy i głęboko ukryte potrzeby i marzenia. Zdecydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nauczysz się mówić swoim własnym głosem i dbać o swoje marzenia.

? Uzyskasz dostęp do Kodu Bogactwa Quantum oraz klucz do własnej mocy. Poznasz sekretne metody do osiągania tego, czego pragniesz. Nauczysz się jak pielęgnować źródło swojego bogactwa tak, aby nigdy się nie wyczerpało. Zyskasz dostęp do swojej obfitości.

? TRANSFORMUJĄCY proces GRUPOWY, który pozwoli Ci POCZUĆ SWOJĄ MOC!

? Dowiesz się, jak rozpoznawać i pracować ze swoimi przekonaniami, abyś mogła dokonywać świadomych wyborów i odpuścić role narzucone przez resztę świata.

? WSPARCIE 24/7 – OCENA POSTĘPÓW na zamkniętej grupie Facebookowej & Tablica Manifestacji Marzeń na PINTEREST.

? 100 % UZDRAWIANIE — UZDRAWIANIE KWANTOWE ORAZ LIFE & SUKCES COACHING.

Sesje uzdrawiania kwantowego, pomogą Ci uwolnić stare, ograniczające Cię programy i schematy, oraz zharmonizuje Twoje pole energetyczne. Poczujesz, jak to jest żyć w zgodzie z samą sobą ❤

? Otrzymasz dostęp do narzędzi rozwijających twoją świadomość bogactwa.

NASZ PROGRAM JEST DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ ŻYĆ ŻYCIEM WYPEŁNIONYM SUKCESEM I DUCHOWĄ REALIZACJĄ!

Wyrusz w podróż z grupą pragnących zmian kobiet i znajdź swoje źródło mocy! Weź udział w kolejnych spotkaniach online z nami w 2024 roku w każdą środę przez 4 tygodnie w godz. 19.00 – 21.00 (czasu polskiego) / godz. 18.00 – 20.00 (czasu irlandzkiego)! Startujemy już 13 marca!

Masz pytanie? Napisz do nas!

KLIKNIJ TUTAJ

Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty