Ladies Night Party

❤️ Zapraszamy serdecznie 23 LISTOPADA 2023 na Ladies Night Party do Trinity Bar Venue w samym sercu Dublina ❤️ Tym razem impreza dla wszystkich!Trinity Bar Venue: 46-49 Dame Street, Dublin, Ireland

❤️ Zapraszamy serdecznie 23 LISTOPADA 2023 na Ladies Night Party do Trinity Bar Venue w samym sercu Dublina ❤️ Tym razem impreza dla wszystkich!

W programie imprezy ‘Ladies Night-Party’ w Trinity Bar Venue: Muzyka, Konsultacje, Finger food, Networking oraz interaktywne dyskusje ✨

Rejestracja:
https://ladiesnightsclub.com/product/ladies-night-party/

‘Ladies Night Party’ to propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną odnaleźć w sobie wewnętrzną radość i energię, płynącą z poczucia własnej kobiecości oraz szczególnej więzi łączącej kobiety. Na kilka godzin przestrzeń‚ Trinity Bar Venue wypełnią kobiece biznesy, twórcza energia oraz inspirująca atmosfera.

Data:
23 LISTOPADA 2023
Czas:
Godzina: 18.00 – 22.00
Miejsce:
Trinity Bar Venue: 46-49 Dame Street, Dublin, Ireland

BILETY: 5 Euro

Rejestracja:
https://ladiesnightsclub.com/product/ladies-night-party/

✨ Program Imprezy:
Godz. 18.00

Otwarcie imprezy.
– Networking

– Indywidualne konsultacje (free) Coaching Sukcesu z Kasią Forest (Free)
Kasia Forest jest strategiem marketingu, prelegentem i właścicielką agencji marketingowej Digital Lotus. Jest konsultantem marketingowym pracującym dla firm polskich i irlandzkich. Posiada długoletnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie, mediach, rozwoju osobistym i coachingu. Dzięki temu jest skuteczna w projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i wymarzonego stylu życia oraz zrealizowanie ich celów życiowych. Jej kariera rozpoczęła się od otwarcia Kasiaforest Creative Arts Studio w 2014 roku w Dublinie, a następnie prowadzenia polonijnych mediów Hello Irlandia w Irlandii. Założyła także Agencje Marketingowa Digital Lotus. Przez lata Kasia pomagała w budowaniu strategii marketingowych dla irlandzkich i polonijnych biznesów, podnosząc ich profil branżowy, ucząc ich efektywnej komunikacji za pomocą strategii marketingowej, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań. Więcej Informacji: https://digital-lotus-media.com/coaching-sukcesu-z-kasia-forest/

– Indywidualne konsultacje (free) z Kasią Rajbą. Kasia zajmuje się sztuka od lat i jest właścicielką Studia Artystycznego w Wicklow. Jej główną domeną jest Ekspresjonistyczna Abstrakcja. Kasia pomogła, wsparła i zainspirowała już wielu dzięki mocy swoich obrazów i ich Przekazu. Będąc umiejscowioną w Wicklow jej główną inspiracją jest natura i tamtejsze miejsca mocy. Kate Rajba Art Studio https://www.katerajba.com/

– Indywidualne konsultacje (free) z fizjoterapeutką Małgorzatą Glen. Z Gosią będzie można porozmawiać o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Sprawdź co ci w duszy gra!

– Indywidualne konsultacje (free) z Gosią Wojciulewicz. Gosia jest właścicielką studia wellness z siedzibą w Dublinie.
Trener duchowy, Intuicyjny Coach, Konsultantka zdrowia i dobrego samopoczucia. Prowadzi zajęcia i warsztaty rozwojowe, które łączą jogę, pilates i qigong, integrację ciała, umysłu, serca, zarządzanie stresem, optymalizację energii, doradztwo w zakresie świadomej komunikacji, coaching inteligencji emocjonalnej, trening miłości do siebie / dbania o siebie, uważności, medytacje, pracę z oddechem i terapia dźwiękiem. Jej celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla kobiet, w której mogą wkroczyć w swoją kobiecą energię i moc.
Partnerzy wspierający wydarzenie:
Digital Lotus http://digitalotus.com/

Impreza pod patronatem medialnym Hello Irlandia!

Rejestracja:
https://ladiesnightsclub.com/product/ladies-night-party/

 • Czekamy również na Twoje propozycje udziału w tym spotkaniu!
  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Kasią Forest (087 748 9517)

Klub „Ladies Nights” to społeczność wspierających się kobiet. Na Zoomie, warsztatach & spotkaniach Ladies Nights online lub przy kawie poznajemy się, uczestniczymy w prezentacjach oraz nawiązujemy znajomości!
Działamy od maja 2016 roku. Do tej pory odbyło się 80 edycji oraz 250 prezentacji, w których uczestniczyło ponad 2000 wyjątkowych kobiet. W maju tego roku KLUB LADIES NIGHTS świętował 7 lata istnienia!

​Dołącz do naszej społeczności bez granic i czerp z niej korzyści dla siebie!
​Dołącz do wspierającej się grupy kobiet o podobnych zainteresowaniach i poglądach!

 1. Uzyskaj siostrzane wsparcie, jeśli szukasz zaufanego grona kobiet!
 2. Uzyskaj dostęp do ekspertów zaproszonych z prezentacjami na interesujące cię tematy!
  ​3. Poszerz swoją bazę kontaktów, aby pomóc Ci się rozwijać!
  Jak to działa?
  ​Nasz klub działa jako sieć wsparcia dla kobiet na całym świecie. Ladies Nights Club Members mogą korzystać z sieci w celu otrzymania wsparcia od innych kobiet, zdobywania nowych umiejętności oraz promowania swojego biznesu.
  Cykliczne spotkania online od marca 2020 r.

  Jeśli chcesz dostawać najświeższe informacje o naszych spotkaniach, promocjach i ofertach zapisz się na nasz
  Newsletter: https://ladiesnightsclub.com/klub-rejestracja/
Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty