Ladies Night HOLISTIC PARTY

🔥✨️🎊 Przygotuj się na wyjątkowe wydarzenie, która odmieni Twoje życie! Ladies Night HOLISTIC PARTY to nie tylko spotkanie, to podróż do głębi Twojego "ja"🌹Holistic Rooms, naprzeciwko Verve Gym, Unit 8, 2nd Floor Boroimhe Shopping Centre, Forest Road, Boroimhe, Swords, K67 A2X6

🔥✨️🎊Dołącz do nas na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci zanurzyć się w głębi własnego “ja” i odkryć nowe ścieżki do osobistego i zawodowego spełnienia. 

📅 Data: 11 maja 2024

📍 Miejsce: Holistic Rooms — wejście naprzeciwko Verve Gym 2 piętro – Unit 8 2nd Floor Boroimhe Shopping Centre Forest Road, Boroimhe, Swords, K67 A2X6

🕗 Czas: 13.30 – 20.30

🍀Co nas czeka?

🌹 Medytacja z dźwiękiem misy tybetańskiej z fizjoterapeutką Gosią Gleń

   – Zanurz się w dźwiękach, które uzdrawiają ciało i duszę. Pozwól sobie na moment relaksu i połączenia z przestrzenią serca. Gosia pomoże Ci również zrozumieć Twoje potrzeby fizyczne i emocjonalne. To czas tylko dla Ciebie!

🌹Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę — transformacja przez taniec z Jolą Dzumyk

   – Odkryj moc terapii tańcem z Jolą, doświadczoną reżyserką i terapeutką. Uwolnij się od negatywnych emocji i pozwól sobie na pełniejsze, bardziej świadome życie. Jola pomoże Ci zrozumieć i przekształcić to, co w Tobie drzemie.

🌹Indywidualne konsultacje “Coaching Sukcesu” z Kasią Forest

   – Zdobądź bezcenną wiedzę od doświadczonego coacha sukcesu, Kasi Forest. Dowiedz się, jakie kroki możesz podjąć, aby osiągnąć sukces, wolność finansową i życie, o którym marzysz. Więcej informacji tutaj: https://ladiesnightsclub.com/coaching-sukcesu/.

🌹 Prezentacja urządzeń Healy z Eweliną Zgutką

   – Zanurz się w świat nowoczesnej technologii wspierającej zdrowie. Ewelina przedstawi, jak za pomocą urządzeń Healy można analizować i wzmacniać ciało oraz ducha. Odkryj, jak mikroprądy, częstotliwości i cyfrowe odżywianie mogą zmienić Twój sposób na życie.

⏰🌍⏰🌍⏰🌍

Nie przegap tej wyjątkowego spotkania, która obfitować będzie w inspiracje, mnóstwo radości i osobiste przemiany. Zarejestruj się już dziś!

🌹🌹🌹 Zapraszamy serdecznie!

Ciesz się pełnią życia, rozwijaj się i osiągaj cele w towarzystwie ekspertów i inspirującej społeczności kobiet🔥✨️🎊

Share
Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty